TROCHĘ O NAS

PONAD 400 LAT DOŚWIADCZENIA

TWORZYMY TO W (NA TEN MOMENT) 10 OSÓB, A ZLICZAJĄC 10 x WIEK KAŻDEJ, MAMY PONAD 400 LAT OBSERWACJI, PRZEMYŚLEŃ I TWÓRCZOŚCI KAŻDEGO Z NAS

Jesteśmy stęsknieni z dawnym designem grafik, kolorystyką, dobrą muzyką i swobodą życia. Kurewsko zmęczeni poprawnością polityczną i gównem płynącym z TV. Lubimy tatuaże ale nikomu nie trujemy żeby sobie zrobił.

Uwielbiamy broń palną, strzelanie z kumplami i zduńskowolskie piwo…. Kochamy niezdrowe żarcie, nieekologiczne samochody i lubimy boks i siłownię….

Sklep zaczynamy do wyrażenia naszego na grubo luźnego acz odpowiedzialnego poglądu i podejścia do życia i świata: koszulki, patche, gadżety i rzeczy związane z bronią: szkolenia i nauka strzelania-będziemy to wszystko rozwijac ale po kolei.

  • mamy jaja i nie boimy się mówić
  • po trosze tworzymy „powrót do przeszłości”
  • zależy nam na Waszym zadowoleniu

PODSTAWY DZIAŁANIA

MISJA

Pracowaliśmy w różnych firmach, po latach wkurwu i znudzenia odchodziliśmy i założyliśmy własne. Wiemy jak istotne są niesterowane do końca odgórnie stosunki w zespole, swoboda działania, planowania i realizacji. Lubimy być  'inni’-ostatnią rzeczą jaką chcielibyśmy usłyszeć to, że 'jesteście normalni’

KREATYWNOŚĆ

SOLIDNOŚĆ WYKONANIA

CIĘŻKA PRACA

ODWAGA MYŚLENIA

O CO NAM CHODZI

NASZE SPOJRZENIE

01. BAWIĆ SIĘ PRACĄ

działanie z pasją, dla Waszej satysfakcji z usługi i produktów

02. SIĘGAĆ DALEJ

staramy się uprzedzać potrzeby rynku i dawać zadowolenie naszym Klientom

03. DLA WAS NIE DLA NAS

to Wy jesteście najważniejsi, to o Was chcemy dbać i słuchać